Urząd w naszym mieście sprawowali i sprawuje ...




Joseph Heuser Burmistrz 30.09.1899 r - 01.03.1919 r


Jan Radwański Burmistrz 20.06.1919 - 04.05.1926 r


Brunon Kudera P.o. Burmistrza 1927 - 1928 i 1937 r.Zastępca Burmistrza 1926 - 1930 r


Tadeusz Karczewski Burmistrz 28.09.1928 - 12.06.1937 r


Andrzej Michna Burmistrz komisaryczny 19.06.1937 - 15.05.1938 r.Burmistrz 16.06.1938 - 02.09.1939 r


Friedrich Scholz 05.09.1939 - 25.06.1940 r


Felix Gollasch Burmistrz 26.06.1940 - 26.01.1945 r


Augustyn Muszała Burmistrz 28-29.01.1945 r


Alfons Spiller Burmistrz 30.01-15.02.1945 r


Ludwik Koperczak Burmistrz 16.02-16.04.1945 r


Feliks Swierczak Burmistrz 17.04.1945 - 28.05.1948 r


Józef Lasek Burmistrz 29.05.1948 - 16.06.1950 r


Władysław Trela Przewodniczący Miejskiej Rady Narodowej 17.06.1950 - 11.05.1953 r


Józef Kulisz Przewodniczący Miejskiej Rady Narodowej 24.04.1954 - 26.11.1957 r


Władysław Bemler Przewodniczący Miejskiej Rady Narodowej 28.09.1957 - 31.08.1959 r


Roman Kulej Przewodniczący Miejskiej Rady Narodowej 20.11.1959 - 15.01.1972 r


Zygmunt Brzeziński Przewodniczący Miejskiej Rady Narodowej 15.03.1972 - 16.03.1973 r. Naczelnik Miasta Mysłowice 17.03.1973 - 09.06.1975 r.
Prezydent Miasta Mysłowice 10.06.1975 - 14.05.1976 r.



Kazimierz Karawaj Prezydent 15.07.1976 - 19.06.1990 r


Stanisław Dyduch Prezydent 19.06.1990 - 30.06.1994 r


Leszek Nawrocki Prezydent 02.07.1994 - 13.03.1995 r


Leon Lasek Prezydent 13.03.1995 - 29.10.1998 r


Zbigniew Augustyn Prezydent 29.10.1998 - 19.11.2002 r


Stanisław Padlewski Prezydent 19-28.11.2002 r


Grzegorz Osyra Pełniący funkcję Prezydenta z ramienia rządu RP 13.12.2002 - 01.02.2003 r. Prezydent od 20.02.2003 r. do 13 12 2010 r


Edward Lasok
Obecny Prezydent od 14.12.2010r